Kithirada Otobus Taşımacılığı

Belediye’ye Ait Taşımacılık

Seferler sabah saat 9:00 da başlar ve akşam saat 21:00 da sona erer. Otobüs transit sistemi şu anda Kithira alt makamları ve pireaus makamları tarafından iyileştirilmektedir. Sefer saatleri ve detayları hakkında ki bilgiler seyahat acentalarına ve yerel resmi ofislere anons edilmektedir. Liman ve Havalimanlarina uçak ve gemi seferlerine uygun şekilde otobüs bağlantıları da bulunmaktadır.

SHCEDULES FROM JULY 6 TO 10 SEPTEMBER 2016

MONDAY TO FRIDAY

09.00 Agia Pelagia

09.10 Potamos

09.15 Aroniadika

09.25 Dokana - Fratsia

09.30 Karvounades

09.35 Kontolianika - Livadi

09.40 Kythera (Chora)

09.50 Kapsali

Return

12.45 Kapsali

13.00 Kythera (Chora)

13.05 Livadi

13.10 Kontolianika - Karvounades

13.20 Fratsia - Dokana

13.30 Aroniadika - Potamos

13.45 Agia Pelagia

Catch the Bus!
You can catch the bus from the central bus stop or wait for it on the road.

Info:mob: 6977.937796, 6972.964198, 6944.249628, 6944.840497

bus, schedules, itineraries, kythira

Sayfa Başı
  • "Bırakın onlar rüyanın ve işin birbirinden farklı olduğundan, ve her ikisinin birlikte yaşayamayacağından yana yakınıp dursunlar. Belki de onlar Kithira'ya asla ulaşamayacaklardır." Panos Fyllis, Kithiralı şair.